Orvosok kampányolnak a kötelező oltás mellett Ha kötelezővé tennék Magyarországon a koronavírus elleni védőoltást és július végére beoltanának minden felnőttet, akkor augusztus végére fel lehetne számolni a COVID-osztályokat, és az egészségügyi dolgozók visszatérhetnének az eredeti munkakörükh...
|
Toplista
Hirdetés |
