A mentők egy év alatt 155 ezer koronavírus-fertőzöttet vittek kórházba A járvány bő egy éve alatt 155 ezer koronavírus-fertőzöttet vittek kórházba a mentők - mondta az Országos Mentőszolgálat főigazgatója hétfő reggel, a mentők napján.
|
Toplista
Hirdetés |
