Koronavírus: ez változott most a fővárosi közlekedésben

Azokra az autóbuszokra és trolibuszokra, amelyek a koronavírus-járvány előtt az elsőajtós felszállási rend szerint üzemeltek, mostantól csak az első ajtón lehet felszállni. A régi rendszer visszaállításával a közlekedési társaság elsődleges célja a...