Koronavírus: megugrott a hazai fertőzöttek száma Így küzd a betegekért az intenzív mentőegység - nézze meg a képeket!
Újabb 1416 magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, ezzel 795200-re nőtt a Magyarországon beazonosított fertőzöttek száma. Emellett elhunyt 82 beteg, íg...
|
Toplista
Hirdetés |
