Koronavírus: eddig 163 millióan kapták el "A koronavírusnál jöhetett volna sokkal rosszabb" - olvassa el interjúnkat Rusvai Miklós virológussal!
A legtöbb koronavírus-fertőzöttet és áldozatot továbbra is az Egyesült Államokban tartják számon: az amerikaiak már 32,92 millió igazolt ese...
|
