Fotók: hétvégén is oltották a kamaszokat A 16-18 évesek több mint 50 százaléka regisztrált a koronavírus elleni vakcinára - nyilatkozta a közmédiának Galgóczi Ágnes, a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) járványügyi osztályvezetője vasárnap. A fiatalok kampányszerű oltása egész hétvégén...
|
