Csődbe vitte a járvány az éttermek tizedét "A koronavírusnál jöhetett volna sokkal rosszabb" - kattintson!
A brit kormány nyitási programja szerint hétfőtől az éttermek, a pubok és a bárok megnyithatják beltéri kiszolgáló helyiségeiket. Az AlixPartners és a CGA vasárnap bemutatott tanu...
|
