MOK: tömegek hagyhatják el az egészségügyet Orvosok egy csoportja kampányt indított azért, hogy Magyarországon tegyék kötelezővé a koronavírus elleni védőoltást. Részletek!
A Magyar Orvosi Kamara (MOK) elnöksége szerint az egészségügyi rendszer szerkezetének és működésének átalakítása n...
|
