Koronavírus: már csaknem 3,4 millió áldozatot szedett AstraZeneca-oltás: jobb 12 hetet várni a 2. adagra - kattintson!
A legtöbb koronavírus-fertőzöttet és áldozatot továbbra is az Egyesült Államokban tartják számon: az amerikaiak már csaknem 33 millió igazolt esetről és 586 ezer halottról tudnak...
|
