Május 24-től újra mehetünk látogatni a kórházakba, kivéve, ha a beteg koronavírusos

Hétfőtől részlegesen feloldják a kórházi látogatási tilalmat - jelentette be az országos tisztifőorvos a koronavírus-járvány elleni védekezésért felelős operatív törzs csütörtöki online sajtótájékoztatóján.