Koronavírus: már fogadhatnak látogatókat a kórházi betegek Ahogy már mi is megírtunk, az operatív törzs csütörtöki bejelentése szerint a koronavírus-járvány kedvező alakulása miatt hétfőtől már a kórházakban is megszűnik a látogatási tilalom. A friss tájékoztatás szerint azonban - tekintettel a hosszú hétv...
|
