AstraZeneca: valóban veszélyes a 2. oltás - nekik nem ajánlott beadatni

Nem javasolja az AstraZeneca gyógyszergyár koronavírus elleni oltóanyaga második adagjának beadását az Európai Gyógyszerügynökség (EMA) azok számára, akiknél az első adag beadását követően lecsökkent a vérlemezkeszám, azaz akik esetében fennállhat a vérrögképződés veszélye.