Koronavírus: előjegyzés nélkül oltanak a határon

Koronavírus: rossz hír két nagyváros lakóinak - kattintson! Oltóközpontot alakítottak ki egy konténerben, amelyet az országúti határátkelőhely Romániába tartó sávja mellett, a határtól mintegy ötven méterre helyeztek el. Az oltóközpont románia...