A kirándulásokra elővigyázatossággal készüljünk a korlátozások enyhítése után!

Miután a koronavírus elleni ingyenes és önkéntes oltást felvett magyar emberek száma meghaladta az ötmilliót, a még mindig fennálló szabályok követésével, bátrabban indulhatunk hazánk szép tájaira városnézésekre, fürdőzésekre és kirándulásokra is.