Fotók: ismét Borsod megyében dolgoznak az oltóbuszok Koronavírus: előjegyzés nélkül oltanak a határon - kattintson!
Már hetek óta járják az országot a Honvédelmi Minisztérium oltóbuszai annak érdekében, hogy növelni tudják a kisebb településeken a lakosság COVID-19 elleni átoltottsági arányát. A...
|
