Koncerttel tisztelegnek az egészségügyi dolgozók előtt Azokat a Veszprém megyei egészségügyi dolgozókat hívták meg, akik komoly szerepet vállaltak a koronavírusos betegek ellátásában.
|
Koncerttel tisztelegnek az egészségügyi dolgozók előtt Azokat a Veszprém megyei egészségügyi dolgozókat hívták meg, akik komoly szerepet vállaltak a koronavírusos betegek ellátásában.
|