A COVID-19 pandémia miatt leggyakrabban látott 11 kórkép A koronavírus-járvány alatt sokak egészségét kikezdte a stressz, az elszigeteltség, a magány és a mindennapi szokások felborulása. A szakemberek ma már az orvosi rendeléseken látják leginkább mindennek az egészségügyi lenyomatát a pandémia hatására közvetett módon kialakuló kórállapotokat diagnosztizálva.
|
