Fotók: hétvégén sem pihentek az oltópontokon

December vége óta immunizálják az embereket az új típusú koronavírus ellen Magyarországon. Eddig már 5,14 millió személyt oltottak be legalább egyszer, de 3,61 millióan már a második dózist is megkapták. A magyar lakosság átoltottsága tehát már 53 ...