Orbán: véget ér a tömeges oltás Koronavírus: sok helyen továbbra is szigor van - kattintson!
Senkinek nem kell aggódnia egy következő hullám esetén, de abban az esetben sem, ha kiderülne, hogy a második után egy harmadik oltásra is szükség van, hiszen jut majd mindenkinek ko...
|
