Koronavírus: a 16 év alattiaknak mégsem lesz szabad nyaruk? Két hete közölte Orbán Viktor miniszterelnök, hogy a koronavírus okozta helyzet kedvező alakulása már a kültéri rendezvények megtartását is lehetővé teszi. Felhívta a figyelmet ugyanakkor arra, hogy az ilyen eseményeken csak azok vehetnek részt, ak...
|
