Szlávik: biztosan kelleni fog harmadik oltás Szlávik János hétfőn a TV2 műsorában arról beszélt, hogy a biztosan kelleni fog harmadik koronavírus elleni oltás, várhatóan a következő 6-12 hónapban. Az infektológus emellett arról is beszámolt, hogy nehéz lesz elérni a 6 millió beoltottat, ami európai szinten is szép teljesítmény lenne - adta hírül a portfolio.hu.
|
