Koronavírus: itthon is keverik majd a vakcinákat

Szlávik szerint nagy bajban lehetnek az oltatlanok - kattintson! Magyarországon már gyakorlatilag lecsengett a koronavírus-járvány harmadik hulláma. Emiatt tehát egy kicsit fellélegezhetünk, de a vírus továbbra is itt van köztünk, tehát az óva...