Sok orvostanhallgató hónapok óta vár a pénzére Az egyetemi hallgatóknak tavaly novembertől eleinte önkéntesen, majd kötelező módon kellett részt venniük a koronavírus-tesztelésekben és több járványügyi feladatban, azonban az elvégzett munkáért sokan mind a mai napig nem kapták meg a fizetésüket...
|
