A meddőségi klinikák államosítása és a lélegeztetőgép-biznisz Ha valaki azért megy magánklinikára, mert nincs ideje várni, vagy az államiban már lemondtak róla, akkor miért ne tehetné meg?
|
A meddőségi klinikák államosítása és a lélegeztetőgép-biznisz Ha valaki azért megy magánklinikára, mert nincs ideje várni, vagy az államiban már lemondtak róla, akkor miért ne tehetné meg?
|