Új kezelés a petefészekrákban szenvedő nőknek az SE-n 42 Celsius fokra melegített kemoterápiás oldattal történő kezelés 30 %-kal és csaknem egy évvel javítja a betegek túlélését.
|
Új kezelés a petefészekrákban szenvedő nőknek az SE-n 42 Celsius fokra melegített kemoterápiás oldattal történő kezelés 30 %-kal és csaknem egy évvel javítja a betegek túlélését.
|