Jónak lenni jó! - A koraszülött gyerekek fejlesztésére gyűjtenek idén

Nagyobb esélyegyenlőséget kellene teremteni a koraszülöttek számára, és jó lenne, ha még több szakembert vonhatnának be a munkába - mondta Pekli-Tóth Fanni csecsemő- és gyermekgyógyász szakorvos a Kossuth rádió Vasárnapi újság című műsorában.