Jónak lenni jó! - A koraszülött gyerekek fejlesztésére gyűjtenek idén Nagyobb esélyegyenlőséget kellene teremteni a koraszülöttek számára, és jó lenne, ha még több szakembert vonhatnának be a munkába - mondta Pekli-Tóth Fanni csecsemő- és gyermekgyógyász szakorvos a Kossuth rádió Vasárnapi újság című műsorában.
|
Toplista
Hirdetés |
