Pótdíjat számláz ki egy étterem, ha rosszalkodnak a gyerekek Egy étterem bevezette, hogy megregulázza azokat a szülőket, akiknek a gyereke nem tud rendesen viselkedni. Átszámítva 17.500 forintos pótdíjat számláznak ki nekik, ha úgy ítélik meg, hogy a gyerekek zavaróan viselkedtek.
|
Toplista
Hirdetés |
