Újszülött babát tettek a babamentő inkubátorba Székesfehérváron - gyönyörű nevet kapott a kisfiú Székesfehérváron egy újszülött kisfiú miatt jelzett be a kórház babamentő inkubátora. Ő az intézményben a hetedik baba, aki így kapott esélyt egy szebb életre.
|
Toplista
Hirdetés |
