Miért viselkedik veled rémesen, máshol meg mint egy kisangyal?

Mintha két külön gyerekről lenne szó... Otthon rosszalkodik, hisztizik, az idegeiden táncol, máshol meg mintagyerekként viselkedik. Vajon mi lehet az oka?