Leállt a szülészet, mégis kisbaba született a szentesi kórházban A kórház hívta a mentőket, jöttek is azonnal, de addigra már tolófájásaim voltak, vagyis nem mentünk sehová.
|
Leállt a szülészet, mégis kisbaba született a szentesi kórházban A kórház hívta a mentőket, jöttek is azonnal, de addigra már tolófájásaim voltak, vagyis nem mentünk sehová.
|