Országszerte folytatódott a kórházak kálváriája a júliusi hőségben

Klíma helyett ventilátorokat, sötétítőnek plédeket vittek a szülők a debreceni gyermekklinikára, a kórtermekben így is 32 fok volt, közli az RTL.