Fontos a testi és a lelki egészség egyensúlya

A testi és a lelki egészség egyensúlyának fontosságára hívta fel a figyelmet a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) családügyekért felelős helyettes államtitkára A család mint lelki orvosság című műhelykonferencián szerdán Budapesten.