Meghalt egy várandós nő és a magzata a szegedi klinikán A várandós nőt a szentesi otthonából vitte egy mentő a szegedi klinika sürgősségi osztályára. Több napig volt a kórházban, mielőtt elhunyt.
|
Toplista
Hirdetés |
