31 kórházban hagyott gyermeket nyilvánítottak örökbefogadhatónak Az államtitkár közölte azt is, hogy a szülészeti osztályokon új eljárásrendet alkalmaznak az örökbefogadási ügyekben, segítve a kormányhivatal munkáját.
|
Toplista
Hirdetés |
