31 kórházban hagyott gyermeket nyilvánítottak örökbefogadhatónak

Az államtitkár közölte azt is, hogy a szülészeti osztályokon új eljárásrendet alkalmaznak az örökbefogadási ügyekben, segítve a kormányhivatal munkáját.