Menü választási lehetőség a tesztelő kórházakban

A Delirest Magyarország 2024 májusától egy teszt-program keretében menü választási lehetőséget kínált a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház, illetve a Váci Jávorszky Ödön Kórház szülészetén fekvő páciensek számára. A kezdeményezés nagy sikert aratott a kismamák körében, akik sokkal szívesebben fogyasztották a maguk által választott ételeket. Néhány napja a Dunaújvárosi kórházban is elindult a szolgáltatás, és hamarosan további kórházakban is bevezetésre kerül.