Újszülött kislányt hagytak a kórház inkubátorában

Egészséges kislányt hagytak a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház kecskeméti, központi telephelyének főbejárata mellett található csecsemőmentő inkubátorban hétfő hajnalban