Újszülött kislányt hagytak a kórház inkubátorában Egészséges kislányt hagytak a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház kecskeméti, központi telephelyének főbejárata mellett található csecsemőmentő inkubátorban hétfő hajnalban
|
Újszülött kislányt hagytak a kórház inkubátorában Egészséges kislányt hagytak a Bács-Kiskun Vármegyei Oktatókórház kecskeméti, központi telephelyének főbejárata mellett található csecsemőmentő inkubátorban hétfő hajnalban
|