Meghalt egy gyermek, miután a kalocsai kórházból Bajára küldték

Az ATV Híradó beszámolója szerint azt mondták a családnak, hogy vigyék a gyereket gyorsan Bajára, mentőt azonban nem hívtak hozzá.