Mégis szerelők járják a szülőszobákat a fehérvári kórházban? Eleinte cáfolták, végül az államtitkár és a kórház is elismerte, hogy vízvezeték-szerelők jártak a szülőszobákban, ahol vajúdók is voltak, írja a 444.
|
Toplista
Hirdetés |
