Valóban magányos az, aki egyedül él? Az egyik leggyakoribb tévhit az egyedül élők kapcsán az, hogy magányosak. Erre az Egyedülfekvők.hu reprezentatív kutatása is rámutatott, amelyben a magyarok ötöde nyilatkozta azt, hogy az egyfős háztartást vezetők többnyire boldogtalanok. Azonban a magány és az egyedüllét nem ugyanazt jelenti. Az Egyedülfekvők.hu oldal, amelynek célja párbeszédet indítani az egyedül élésről, pszichológus segítségével járta körbe a két fogalom közti különbséget.
|
Toplista
Hirdetés |
