A cél, hogy a magyarok egészségben és jólétben öregedjenek meg!

A kormányzati ciklus egyik fontos célkitűzése az egészségben eltöltött évek számának növelése volt, és Magyarországon a tendencia jó, ez az adat közelít az európai uniós átlaghoz