A cél, hogy a magyarok egészségben és jólétben öregedjenek meg! A kormányzati ciklus egyik fontos célkitűzése az egészségben eltöltött évek számának növelése volt, és Magyarországon a tendencia jó, ez az adat közelít az európai uniós átlaghoz
|
Toplista
Hirdetés |
