Tíz gyereket vittek kórházba egy iskolából Tíz gyereket és egy tanárt kórházba vittek a mentők pénteken megfigyelésre egy tatai iskolából, miután a csoport a helyi tanuszodában járt, és szúrós szagot észlelt az öltözőben
|
Toplista
Hirdetés |
