Mentsük meg a nyár hangulatát! Nyáron sokkal aktívabbak vagyunk, több zöldséget és gyümölcsöt eszünk, a hangulatunk is jobb lehet. Miért ne lehetne ez így ősszel is?
|
Mentsük meg a nyár hangulatát! Nyáron sokkal aktívabbak vagyunk, több zöldséget és gyümölcsöt eszünk, a hangulatunk is jobb lehet. Miért ne lehetne ez így ősszel is?
|