Az aranyér már 20 évesen is kialakulhat

Sokan azt gondolják, hogy az aranyér kizárólag az idősebb korosztály problémája. Hogy ez majd csak negyven vagy ötven felett jön el, addig pedig semmi teendő nincs. Pedig ez nagyon nem így van. Az orvosi kutatások egyre világosabban mutatják: az aranyér már fiatal felnőtt korban is megjelenhet, akár húszévesen is.