„Nem az én problémám, ha valakit megbántottam!” Kikotyogta módszereit egy diagnosztizált nárcisztikus a terapeutájának Amikor találkozik valakivel, először provokálja. „A reakcióiból tudom megállapítani, hogy valaki hol sebezhető. Így tudom manipulálni” – magyarázta.
|
