„Nem az én problémám, ha valakit megbántottam!” Kikotyogta módszereit egy diagnosztizált nárcisztikus a terapeutájának

Amikor találkozik valakivel, először provokálja. „A reakcióiból tudom megállapítani, hogy valaki hol sebezhető. Így tudom manipulálni” – magyarázta.