Ábel Anita: „Nem a gyerekben nem bízom..”

A gyerekek mindennapjainak ma már természetes része az online világ: itt tanulnak, játszanak és tartják a kapcsolatot egymással. Az internet azonban nemcsak lehetőségeket, hanem veszélyeket is rejt. Ábel Anita szerint a legfontosabb, hogy a gyerekek biztonságban fedezhessék fel ezt a világot, és merjenek segítséget kérni, ha bizonytalanok. A színésznő ezúttal egy kisgyermekeknek szóló meséhez adta hangját, amely segít felismerni az online tér veszélyeit, és beszélgetést indít a digitális biztonságról.