A foghúzás után azonnal ketyegni kezd az óra, ezért kockázatos a várakozás (x) Könnyű azt gondolni egy hátsó, nem látható fog elvesztése után, hogy ráérünk még a pótlással. A rágás úgyis megoldható, a mosolyunk sem változott, miért sietnénk? Sajnos a szervezetünk nem így működik. A foghiány helyén ugyanis csendben, fájdalommentesen elindul egy olyan leépülési folyamat, ami később nemcsak a pénztárcánkat, de az egészségünket is kellemetlenül érintheti.
|
