Talált még egy kis húst a fagyasztóban? Ennyi idő után már nem alkalmas fogyasztásra, ne főzzön belőle semmit! A legtöbben elrontják: ezért nem mindegy, meddig tárolja a húst a fagyasztóban.
|
Talált még egy kis húst a fagyasztóban? Ennyi idő után már nem alkalmas fogyasztásra, ne főzzön belőle semmit! A legtöbben elrontják: ezért nem mindegy, meddig tárolja a húst a fagyasztóban.
|