Szerdától kötelező a maszkviselés A különböző légúti megbetegedések emelkedő száma miatt december 31-től a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Oktatókórház valamennyi tagkórházában kötelező az orr- és szájmaszk viselése
|
Toplista
Hirdetés |
