Elrontottam a gyomrom karácsonykor, és még mindig fáj a hasam, mit tegyek? Az orvos válaszol

Azóta folyamat teltségérzetem van a gyomromban, és jobb oldalt a gyomromnál és a bordám alatt olyan, mintha lenne valami.