Miért érzem magam folyamatosan éhesnek evés után is? Ezt üzeni a szervezete valójában

Mikor normális, hogy a jóllakottság ellenére éhséget érzünk, és mikor jelez valamilyen kóros folyamatot? Ezekre figyeljen oda!